Foto's 22e HNBT gepubliceerd op: www.flickr.com/hnbtgroningen

Historie 2009

Top 3 Teams HNBT 2009

  • Gloria Basketball School 1

    Gloria Basketball School

    Russia

  • Serbian Selection Team 2

    Serbian Selection Team

    Republic of Serbia and Montenegro

  • Gloria Basketball School 3

    Gloria Basketball School

    Russia

Uitslagen HNBT 2009

Programma HNBT - 11-04-2009
#BeginEindeLocatieTeamsUitslagVerslag
1 08:00 09:25 Prins Willem Alexander Hal Rosaire Club Lebanon - Gloria Basketball School 44 - 50  
2 09:25 10:50 Prins Willem Alexander Hal Landstede Basketball U18 - Selection Team Slovenia 48 - 67  
3 10:50 12:15 Prins Willem Alexander Hal Hanzevast Capitals - Bosnian National Team 59 - 57  
4 12:15 13:40 Prins Willem Alexander Hal Serbian Selection Team - Netherlands National Team U16 86 - 49  
5 15:15 16:40 Prins Willem Alexander Hal Rosaire Club Lebanon - Bosnian National Team 60 - 46  
6 16:40 18:05 Prins Willem Alexander Hal Landstede Basketball U18 - Netherlands National Team U16 71 - 51  
7 18:05 19:30 Prins Willem Alexander Hal Gloria Basketball School - Hanzevast Capitals 80 - 43  
8 19:30 20:55 Prins Willem Alexander Hal Serbian Selection Team - Selection Team Slovenia 69 - 50  
Programma HNBT - 12-04-2009
#BeginEindeLocatieTeamsUitslagVerslag
9 08:00 09:25 Prins Willem Alexander Hal Netherlands National Team U16 - Selection Team Slovenia 34 - 67  
10 09:25 10:50 Prins Willem Alexander Hal Bosnian National Team - Gloria Basketball School 59 - 86  
11 10:50 12:15 Prins Willem Alexander Hal Serbian Selection Team - Landstede Basketball U18 56 - 30  
12 12:15 13:40 Prins Willem Alexander Hal Hanzevast Capitals - Rosaire Club Lebanon 55 - 64  
13 14:20 15:45 Prins Willem Alexander Hal Bosnian National Team - Landstede Basketball U18 40 - 66  
14 15:45 17:10 Prins Willem Alexander Hal Rosaire Club Lebanon - Serbian Selection Team 49 - 57  
15 17:10 18:35 Prins Willem Alexander Hal Hanzevast Capitals - Netherlands National Team U16 59 - 51  
16 18:35 20:00 Prins Willem Alexander Hal Gloria Basketball School - Selection Team Slovenia 60 - 54  
Programma HNBT - 13-04-2009
#BeginEindeLocatieTeamsUitslagVerslag
17 08:00 09:50 Prins Willem Alexander Hal Bosnian National Team - Netherlands National Team U16 70 - 81  
18 09:50 11:40 Prins Willem Alexander Hal Landstede Basketball U18 - Hanzevast Capitals 73 - 71  
19 11:40 13:30 Prins Willem Alexander Hal Rosaire Club Lebanon - Selection Team Slovenia 82 - 78  
20 13:30 15:20 Prins Willem Alexander Hal Serbian Selection Team - Gloria Basketball School 68 - 73  

Individuele Prijzen HNBT 2009

Best Defensive Player 2009

Valeriy Olegovich Ershkov
  • Valeriy Olegovich Ershkov
  • Gloria Basketball School
  • Russia
Leeftijd ...
Positie ...
Lengte ...

Best Offensive Player 2009

Dejan Sakotic
  • Dejan Sakotic
  • Bosnian National Team
  • Republic of Bosnia and Herzegovina
Leeftijd ...
Positie ...
Lengte ...

Most Valuable Player 2009

Aleksa Subaric
  • Aleksa Subaric
  • Serbian Selection Team
  • Republic of Serbia and Montenegro
Leeftijd ...
Positie ...
Lengte ...

Tournament Top Scorer 2009

Maikel El Nar
  • Maikel El Nar
  • Rosaire Club Lebanon
  • Lebanon
Leeftijd ...
Positie ...
Lengte ...

Winner 3-Point Shootout 2009

Wouter Hannes
  • Wouter Hannes
  • Landstede Basketball U18
  • Netherlands
Leeftijd ...
Positie ...
Lengte ...

Winner Dunk Contest 2009

Anze Avbelj
  • Anze Avbelj
  • Selection Team Slovenia
  • Slovenia
Leeftijd ...
Positie ...
Lengte ...

Sponsors

  • Kenneth Smit
  • Gerflor
  • Heyerdahl College
  • LM Advocaten
  • Red Audio
  • GiantsportS
  • Chaudfontaine Fusion
  • Gasunie
  • Gemeente Groningen