Foto's 22e HNBT gepubliceerd op: www.flickr.com/hnbtgroningen

Historie 2010

Top 3 Teams HNBT 2010

  • Serbian Selection Team (NIS) 1

    Serbian Selection Team (NIS)

    Republic of Serbia and Montenegro

  • Polish National Team U18 2

    Polish National Team U18

    Poland

  • Sabonis Basketball Academy 3

    Sabonis Basketball Academy

    Lithuania

Uitslagen HNBT 2010

Programma HNBT - 03-04-2010
#BeginEindeLocatieTeamsUitslagVerslag
1 08:30 10:00 Sporthal Vinkhuizen Serbian Selection Team (NIS) - Danish National Team U18 79 - 60 Verslag
2 09:00 10:30 Prins Willem Alexander Hal Selection Team Slovenia - Netherlands National Team U18 46 - 55 Verslag
3 10:00 11:30 Sporthal Vinkhuizen Selection Team Bundesland Hamburg - Serbian National Team U17 63 - 70 Verslag
4 10:30 12:00 Prins Willem Alexander Hal KK Vardar Osiguruvanje (Skopje) - Estonian National Team U18 43 - 82 Verslag
5 12:15 13:45 Sporthal Vinkhuizen BK Valmiera - Serbian Selection Team (NIS) 57 - 77 Verslag
6 12:45 14:15 Prins Willem Alexander Hal Polish National Team U18 - Selection Team Slovenia 94 - 40 Verslag
7 13:45 15:15 Sporthal Vinkhuizen Sabonis Basketball Academy - Selection Team Bundesland Hamburg 66 - 39 Verslag
8 14:15 15:45 Prins Willem Alexander Hal Gasterra Flames - KK Vardar Osiguruvanje (Skopje) 74 - 53 Verslag
9 16:00 17:30 Sporthal Vinkhuizen Danish National Team U18 - BK Valmiera 59 - 70 Verslag
10 16:30 18:00 Prins Willem Alexander Hal Netherlands National Team U18 - Polish National Team U18 63 - 72 Verslag
11 17:30 19:00 Sporthal Vinkhuizen Serbian National Team U17 - Sabonis Basketball Academy 50 - 52 Verslag
12 18:00 19:30 Prins Willem Alexander Hal Estonian National Team U18 - Gasterra Flames 72 - 37 Verslag
Programma HNBT - 04-04-2010
#BeginEindeLocatieTeamsUitslagVerslag
13 E 08:30 10:15 Prins Willem Alexander Hal Selection Team Slovenia - BK Valmiera 68 - 59 Verslag
14 F 08:30 10:15 Sporthal Vinkhuizen KK Vardar Osiguruvanje (Skopje) - Serbian National Team U17 47 - 72 Verslag
16 H 10:15 12:00 Sporthal Vinkhuizen Selection Team Bundesland Hamburg - Gasterra Flames 70 - 54 Verslag
15 G 10:15 12:00 Prins Willem Alexander Hal Danish National Team U18 - Netherlands National Team U18 76 - 71 Verslag
18 J 12:30 14:15 Sporthal Vinkhuizen Serbian National Team U17 - Serbian Selection Team (NIS) 49 - 66 Verslag
17 I 12:30 14:15 Prins Willem Alexander Hal Selection Team Slovenia - Estonian National Team U18 54 - 48 Verslag
19 K 14:15 16:30 Prins Willem Alexander Hal Danish National Team U18 - Sabonis Basketball Academy 55 - 70 Verslag
20 L 14:15 16:30 Sporthal Vinkhuizen Selection Team Bundesland Hamburg - Polish National Team U18 32 - 85 Verslag
22 N 17:00 18:45 Sporthal Vinkhuizen KK Vardar Osiguruvanje (Skopje) - Netherlands National Team U18 55 - 93 Verslag
21 M 17:00 18:45 Prins Willem Alexander Hal BK Valmiera - Gasterra Flames 77 - 76 Verslag
24 P 18:45 20:15 Sporthal Vinkhuizen Danish National Team U18 - Selection Team Bundesland Hamburg 56 - 71 Verslag
23 O 18:45 20:15 Prins Willem Alexander Hal Estonian National Team U18 - Serbian National Team U17 54 - 64 Verslag
25 R 20:15 21:45 Prins Willem Alexander Hal Selection Team Slovenia - Serbian Selection Team (NIS) 39 - 77 Verslag
26 S 20:15 21:45 Sporthal Vinkhuizen Sabonis Basketball Academy - Polish National Team U18 53 - 64 Verslag
Programma HNBT - 05-04-2010
#BeginEindeLocatieTeamsUitslagVerslag
27 08:00 09:05 Prins Willem Alexander Hal Gasterra Flames - KK Vardar Osiguruvanje (Skopje) 101 - 86 Verslag
28 09:50 11:40 Prins Willem Alexander Hal BK Valmiera - Netherlands National Team U18 77 - 64 Verslag
29 11:40 13:30 Prins Willem Alexander Hal Estonian National Team U18 - Danish National Team U18 74 - 68 Verslag
30 13:30 15:20 Prins Willem Alexander Hal Serbian National Team U17 - Selection Team Bundesland Hamburg 89 - 47 Verslag
31 15:20 17:10 Prins Willem Alexander Hal Selection Team Slovenia - Sabonis Basketball Academy 55 - 77 Verslag
32 17:10 19:00 Prins Willem Alexander Hal Serbian Selection Team (NIS) - Polish National Team U18 80 - 70 Verslag

Individuele Prijzen HNBT 2010

Best Defensive Player 2010

Przemyslaw Karnowski
  • Przemyslaw Karnowski
  • Polish National Team U18
  • Poland
Leeftijd ...
Positie ...
Lengte ...

Best Offensive Player 2010

Kay Gausa
  • Kay Gausa
  • Selection Team Bundesland Hamburg
  • Germany
Leeftijd ...
Positie ...
Lengte ...

Most Valuable Player 2010

Nikola  Raicevic
  • Nikola Raicevic
  • Serbian Selection Team (NIS)
  • Republic of Serbia and Montenegro
Leeftijd ...
Positie ...
Lengte ...

Winner 3-Point Shootout 2010

Marcis Vitols
  • Marcis Vitols
  • BK Valmiera
  • Latvia
Leeftijd ...
Positie ...
Lengte ...

Winner Dunk Contest 2010

Zygimantas Skucas
  • Zygimantas Skucas
  • Sabonis Basketball Academy
  • Lithuania
Leeftijd ...
Positie ...
Lengte ...

Sponsors

  • Heyerdahl College
  • Caperglamp
  • LM Advocaten
  • Gasunie
  • Hampshire
  • Gerflor
  • Energy Valley Topclub
  • Chaudfontaine Fusion
  • Red Audio