Foto's 22e HNBT gepubliceerd op: www.flickr.com/hnbtgroningen

Historie 2011

Top 3 Teams HNBT 2011

  • Polish National Team U18 1

    Polish National Team U18

    Poland

  • Norwegian National Team 2

    Norwegian National Team

    Norway

  • Gasterra Flames 3

    Gasterra Flames

    Netherlands

Uitslagen HNBT 2011

Programma HNBT - 22-04-2011
#BeginEindeLocatieTeamsUitslagVerslag
1 12:45 14:10 Prins Willem Alexander Hal Selection Team Slovenia - Polish National Team U18 37 - 75 Verslag
2 14:10 15:35 Prins Willem Alexander Hal Norwegian National Team - Netherlands National Team U18 56 - 40 Verslag
3 15:35 17:00 Prins Willem Alexander Hal Gasterra Flames - Eisbären Bremerhaven 48 - 47 Verslag
4 17:00 18:25 Prins Willem Alexander Hal Netherlands National Team U18 2 - Selection Actavis Region Leskovac 45 - 53 Verslag
Programma HNBT - 23-04-2011
#BeginEindeLocatieTeamsUitslagVerslag
5 08:00 09:25 Prins Willem Alexander Hal Selection Team Slovenia - Gasterra Flames 73 - 83 Verslag
6 09:25 10:50 Prins Willem Alexander Hal Norwegian National Team - Netherlands National Team U18 2 57 - 48 Verslag
7 10:50 12:15 Prins Willem Alexander Hal Polish National Team U18 - Eisbären Bremerhaven 56 - 49 Verslag
8 12:15 13:40 Prins Willem Alexander Hal Netherlands National Team U18 - Selection Actavis Region Leskovac 70 - 60 Verslag
9 13:40 15:05 Prins Willem Alexander Hal Eisbären Bremerhaven - Selection Team Slovenia 65 - 53 Verslag
10 15:05 16:30 Prins Willem Alexander Hal Selection Actavis Region Leskovac - Norwegian National Team 52 - 63 Verslag
11 16:30 17:55 Prins Willem Alexander Hal Polish National Team U18 - Gasterra Flames 63 - 49 Verslag
12 17:55 19:20 Prins Willem Alexander Hal Netherlands National Team U18 - Netherlands National Team U18 2 57 - 40 Verslag
Programma HNBT - 24-04-2011
#BeginEindeLocatieTeamsUitslagVerslag
13 C 08:00 09:25 Prins Willem Alexander Hal Polish National Team U18 - Netherlands National Team U18 2 68 - 37 Verslag
14 D 09:25 10:50 Prins Willem Alexander Hal Gasterra Flames - Selection Actavis Region Leskovac 77 - 49 Verslag
15 E 10:50 12:15 Prins Willem Alexander Hal Eisbären Bremerhaven - Netherlands National Team U18 43 - 42 Verslag
16 F 12:15 13:40 Prins Willem Alexander Hal Selection Team Slovenia - Norwegian National Team 57 - 67 Verslag
17 J 14:30 15:55 Prins Willem Alexander Hal Selection Actavis Region Leskovac - Selection Team Slovenia 57 - 87 Verslag
18 K 15:55 17:20 Prins Willem Alexander Hal Gasterra Flames - Norwegian National Team 70 - 71 Verslag
19 L 17:20 18:45 Prins Willem Alexander Hal Netherlands National Team U18 2 - Netherlands National Team U18 48 - 58 Verslag
20 M 18:45 20:10 Prins Willem Alexander Hal Polish National Team U18 - Eisbären Bremerhaven 61 - 56 Verslag
Programma HNBT - 25-04-2011
#BeginEindeLocatieTeamsUitslagVerslag
21 08:30 10:20 Prins Willem Alexander Hal Selection Actavis Region Leskovac - Netherlands National Team U18 2 69 - 64 Verslag
22 10:20 12:10 Prins Willem Alexander Hal Selection Team Slovenia - Netherlands National Team U18 78 - 101 Verslag
23 12:10 14:00 Prins Willem Alexander Hal Eisbären Bremerhaven - Gasterra Flames 66 - 76 Verslag
24 14:00 15:50 Prins Willem Alexander Hal Polish National Team U18 - Norwegian National Team 69 - 55 Verslag

Individuele Prijzen HNBT 2011

Best Defensive Player 2011

Filip Matczak
  • Filip Matczak
  • Polish National Team U18
  • Poland
Leeftijd ...
Positie ...
Lengte ...

Best Offensive Player 2011

Aleksa Subaric
  • Aleksa Subaric
  • Serbian Selection Team
  • Republic of Serbia and Montenegro
Leeftijd ...
Positie ...
Lengte ...

Best Referee 2011

Lukas Daubnes
  • Lukas Daubnes
  • HNBT Referees
  • Netherlands
Leeftijd ...
Positie ...
Lengte ...

Most Valuable Player 2011

Piotr Niedzwiedzki
  • Piotr Niedzwiedzki
  • Polish National Team U18
  • Poland
Leeftijd ...
Positie ...
Lengte ...

Sponsors

  • Chaudfontaine Fusion
  • LM Advocaten
  • Gasunie
  • Hampshire
  • Gerflor
  • Heyerdahl College
  • HN Werkman College
  • Gemeente Groningen
  • GiantsportS